Serdecznie zapraszamy do naszych lokali: Pinsa Centrum, Pinsa Saska Kępa, i Pinsa Wilanów! Jak dojechać?

Jedzenie z dostawą – Warszawa

Pinsa to włoska restauracja zlokalizowana w warszawskim Wilanowie. To miejsce stworzone dla zarówno dla osób, które kochają włoską kuchnię, jak i tych, którzy dopiero chcieliby się w niej rozsmakować. Gotujemy w oparciu o oryginalne receptury, korzystając wyłącznie ze świeżych składników i aromatycznych przypraw. To sprawia, że nasza oferta jest tak wyjątkowa, a sama restauracja tak chętnie odwiedzana przez mieszkańców całej Stolicy. Często zaglądają tu również goście odwiedzający Warszawę w celach turystycznych i biznesowych.

Wchodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów Restauracja Pinsa oferuje również jedzenie z dowozem. Wyśmienite włoskie jedzenie z dostawą oferujemy na terenie miasta Warszawa – dzielnic Saska Kępa i Wilanów oraz najbliższej okolicy. Zapewniamy niezmiennie wysoką jakość potraw oraz smak taki sam jak w naszym lokalu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty na jedzenie z dowozem?

Włoska kuchnia najlepiej smakuje w klimatycznym wnętrzu naszego lokalu. Wiemy jednak, że nie zawsze masz czas i możliwość rozgościć się w naszej restauracji, dlatego oferujemy Ci jedzenie z dostawą. Nasze dania dowozimy na terenie Wilanowa i Saskiej Kępy, dostarczając Ci wyśmienitą włoską kuchnię do domu, biura i każdego innego miejsca, w którym aktualnie przebywasz. Zamówienia na wynos dostarczamy w specjalnych opakowaniach termicznych, dzięki czemu zachowują one wszystkie walory smakowe oraz właściwą temperaturę – jedzenie z dostawą dociera do Ciebie zawsze w temperaturze optymalnej do spożycia!

Do skorzystania z naszej oferty kuchni włoskiej z dowozem zachęcamy mieszkańców Wilanowa, Grochowa, Gocławia i okolicy. Dostawy realizujemy również na terenie obiektów przemysłowych i biurowych, dostarczając Wam aromatyczne lunche i zestawy obiadowe bezpośrednio do miejsca pracy. Zamówienia przyjmujemy drogą telefoniczną. Jeśli masz dzisiaj ochotę na prawdziwy włoski obiad z dostawą do domu lub biura, zadzwoń do nas! Szybko i sprawnie zrealizujemy Twoje zamówienie na smaki Italii.

 

Dostawy realizujemy od kwoty 60 zł (koszt dostawy 8,99zł)

Saska Kępa, Gocław, Grochów i okolice,

jedzenie z dostawą warszawa

Wilanów i okolice

jedzenie włoskie dostawa

Centrum i okolice

Żoliborz i okolice

Mokotów i okolice