Serdecznie zapraszamy do naszych lokali: Pinsa Centrum, Pinsa Saska Kępa, i Pinsa Wilanów! Jak dojechać?

Restauracja włoska Pinsa – wyjątkowe miejsce na warszawskiej kulinarnej mapie

Włoska restauracja Pinsa powstała z połączenia pasji do gotowania i smaków, jakie przynosi słoneczna Italia. Specjalizujemy się w daniach kuchni włoskiej – każdego dnia dostarczamy naszym Gościom niezapomnianych wrażeń kulinarnych, w postaci pizzy, a dokładniej odmienionej i lekkostrawnej wersji, czyli pinsy oraz wspaniałych deserów sycylijskich.

Nasza pinsa, to dietetyczna pizza, która powstaje według specjalnej receptury decydującej o ilości kalorii. Specjalna mieszanka mąk: pszennej, sojowej i ryżowej z dodatkiem suszonego zakwasu chlebowego, nadają naszej pizzy naturalnego smaku. Pinsa w efekcie nie odbiega swoimi walorami od pizzy, którą wszyscy dobrze znamy – jest chrupka i krucha na zewnątrz oraz elastyczna i miękka w środku.

Restauracja włoska Pinsa - Jedzenie z dostawą Warszawa Mokotów

Do gotowania używamy wyłącznie zdrowych, świeżych i starannie wyselekcjonowanych składników. Każde danie wychodzące spod rąk Szefa Kuchni naszej włoskiej restauracji wyróżnia się najwyższą jakością smaku, które z powodzeniem zaspokajają nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Dostawa jedzenia – Warszawa Mokotów

Przykładamy ogromną wagę do satysfakcji i zadowolenia naszych Gości. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dostawa jedzenia pozwala na cieszenie się ulubionymi smakami w dowolnym miejscu. Dlatego też, wychodząc naprzeciw wszelkim oczekiwaniom i potrzebom oddajemy możliwość zamówienia naszego pysznego jedzenia z dostawą.

Oczywisty jest fakt, że każdy, kto choć raz odwiedził Pinsę, już zawsze będzie chciał rozsmakowywać się w swoich ulubionych daniach w otoczeniu przyjemnej, kameralnej atmosfery, która gości w każdej naszej włoskiej restauracji. Wiemy jednak, że nie zawsze pozwala na to czas i sytuacja. Jeżeli więc nie możesz odwiedzić nas osobiście, złóż zamówienie telefonicznie lub przez stronę internetową i skorzystaj z opcji jedzenia z dostawą na Mokotowie.

Niezależnie od tego czy jesteś w domu, w biurze, u znajomych czy rodziny – szybko zrealizujemy Twoje zamówienie i przywieziemy świeżo upieczoną pizzę na wskazany przez Ciebie adres. Zapraszamy!

PINSA MOKOTÓW