Serdecznie zapraszamy do naszych lokali: Pinsa Centrum, Pinsa Saska Kępa, i Pinsa Wilanów! Jak dojechać?

TAK POWSTAJE NASZA PINSA

Pizza dietetyczna

Pizza uważana jest za danie kaloryczne, z którego osoby będące na diecie muszą często zrezygnować. Dzięki drobnej modyfikacji ciasta, można ją jednak przygotować w wersji fit, dzięki czemu pizza dietetyczna nie będzie odbiegała smakiem od tej tradycyjnej. Sekretem obniżonej kaloryczności jest nasze ciasto, którego kompozycja składników sprawia, że dietetyczna pizza zachwyci smakiem i aromatem.

Specjalna mąka

Aby powstała dietetyczna pizza, potrzebna jest specjalna receptura, która zadecyduje o ilości kalorii. Na dietetyczność wpływają specjalnie dobrane składniki wykorzystywane do pieczenia spodu.

Wyjątkowość naszego ciasta wynika z zastosowania specjalnej mieszanki mąki:

Mąka pszenna bardzo wysokiej jakości, która pozwala na długi proces naturalnego wyrastania i pozwala osiągnąć wysoki poziom zawartości wody w produkcie.

Mąka sojowa, pochodzenia w 100% roślinnego, która sprawia, że produkt Pinsa jest chrupki i kruchy.

Mąka ryżowa, która pozwala zatrzymać więcej wody w środku produktu w fazie pieczenia i uzyskać ciasto chrupiące z zewnątrz a miękkie w środku („rozpływające się w ustach”)

Suszony zakwas chlebowy, który podnosi walory smakowe Pinsa nadając ciastu dawny naturalny smak. Gwarantujemy, że wszystkie zastosowane surowce są wolne od GMO


Wyjątkowa technologia

Technologia przygotowywania ciasta przewiduje użycie znacznie mniejszej ilości oliwy w porównaniu do tradycyjnej pizzy, a przede wszystkim zawiera dużo wody w cieście, która obniża poziom kalorii produktu (najbardziej kalorycznym składnikiem ciasta na pizzę jest mąka).

W związku z tym otrzymujemy produkt o bardzo niskiej zawartości tłuszczu, bardzo nisko kaloryczny i bardzo lekkostrawny.

Taka dietetyczna pizza to zdrowa alternatywa, z której chętnie skorzystają osoby dbające o linię, bez konieczności rezygnowania z ulubionej potrawy. Zastosowanie specjalnej mieszanki mąki oraz lekka modyfikacja ciasta na spód wystarczy, aby pizza dietetyczna nie odbiegała smakiem od tradycyjnego włoskiego dania, jednak była dużo mniej kaloryczna.


telephone

+ 48 733 323 233